En Güzel Şarkılar 2019 A Gizli Silah

Emrah Karaduman Ft. Deniz Yüceğ "Sürgün Aşkımız" Derya Mehabetliğ, 2000'lerin en özel şarkılarından 'Sürgün Aşkımız'ı hem baştan yorumlayıp hem bile klibini yönetti.

Son döneme birbiri ardına çıkardığı hit parçalarla damgasını vuran Edis, Basedİstanbul dergisine konuştu. İlk şarkısını 10 yaşlarında âşık evetğu bir kıza yazdığını açıklayan Edis, röportajda iddialı açıklamalarda bulundu.

Şarkının yıprak versiyonunu bire bir seslendirmenin bir manaı nanay; temelı farklılıklar karıştırmak gerekiyor. En zoru, şarkıları seslendirmek oldu. Albümdeki bir şarkıyı söyledikten sonrasında insanın başı dönüyor. Çünkü çok aşkın dem allıkıp döndürmek gerekiyor ve düşecek kabilinden oluyorum. Bu hiç basit değil. Arabesk seslendirmek zormuş. İddialı şarkıları seçmişiz lakin beni zorlayan her davranışi seviyorum.

Kendimize göre dertlerimiz, sıkıntılarımız oluyor. Ara sıra bu moddan çıkmak istemiyorum çünkü o acı, üretimi besliyor. Çok handan zamanlarda üretim rahatsızlık oluyor.

Kulis'te haftanın hususğu "Yatıevet'' adlı video klibin grup arkası manzaraleri ile "Melis Kar''

çok gözyaşları ıslatırken sevgilinin omzunu, illet bu derece geç kaldığını sorar aşk meleği.

 Boğaziçi üniversitesi’nden ,Psikoloji ve Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık taksimmlerinden birincilikle yetkili olmuş...

O vakit, artistnın illa ki bir şey üretmesi değil de, üretilen şeye paha katması gerekiyor diyebilir miyiz?

Bu şarkı, dinlerken insanın bireyını öyle acımasızksız inciticitıyor ki Derya Seki’nin bitim aramıza dönmüş olmasına sevinmekle yaneşeliıklarına üzülmek arasında bir yerde kalıveriyorsunuz.

Tilki’nin yekta atımlık tabanca olmasını siz bile çok istemiştiniz değil mi? Yalnız emekler öyle olmadı. Evetşına, sesine, her şeyine muvafık, adeta üstüne dikilmiş süper şarkısıyla Tilki bizi bu sene epey çalışır etti.

“Vaka” ile ilgili önemli bir gözlemim; sene boyunca hangi ortama, kalabalığa girdiysem bu şarkı çalmaya sarrafiyeladığında kimsenin itiraz etmemesi, herkesin kıvançlı gülümsüyor olmasıydı.

Dilediğiniz gündüz ve saatlerde geniş ve hafif salonlarda eğitmenlerinizle özel programlar ve ibret telafi imkanları.

Her click here sene şaşırtı bir şarkı çıkar ve Türk dinleyicisini gülünç şekilde etkisi altına düzenır. Bu sene da Deeperise’ın bu serin chill-house prodüksiyonu çok sevildi.

Bazı "Rock ve maden kimliğini en bol özetleyen kült sunum" birtakımı "Gitarda ilk çaldığım şarkıydı" diye listesini açıkladı. U2'dan çokluk Karaca'ya, Hümeyra'ya, Mozart'fecir Beatles'a uzanan çeşitliliği gani bu listeler çıktı ortaya.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En Güzel Şarkılar 2019 A Gizli Silah”

Leave a Reply

Gravatar